Teknik Servis Yazılımı

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Teknik Servis Elemanı Ne İş Yapar?

Teknik servis elemanı eğer bir teknik servis yazılımı kullanmıyor ise asli işi dışında bir çok şeyle uğraşmak ve bir çok telefon görüşmesi yapmak zorundadır. Teknik servislerin farklı konumlarda çalışması iletişim sorunlarına yol açabilir.

Neden tamir ve teknik servis yönetimi için Peptask kullanmalısınız?

Servis hizmeti veren firmaların en büyük ihtiyaçlarından biri, arızalı cihazın servise girişten itibaren takibidir. Ekiplerin işlerini en doğru ve en kısa sürede yapabilmesi için tüm detaylara hakim olmaları gerekmektedir. Teknik servis gibi masa başı çalışmayan ekip üyelerinin farklı yerlerde farklı görevler yapmanın takibi oldukça zordur. Teknik servis süreçlerinde montaj, arıza onarımı, ürün kurulumu gibi işlerinde tüm detayları her zaman her yerden yönetebilirsiniz. İşletmenize verimlilik artışı ve teknik servis hizmetinde aksaklıkları tespit etmenizi sağlar. Peptask kullanmak kadar ilgili görevleri doğru girmek ve takip etmek oldukça önemlidir. Teknik servis ekibinin güncel durumunu takip edip standart hale getirdiğiniz iş süreciniz sayesinde zaman ve enerji kaybının önüne geçersiniz. Güncel tutulan görevler sayesinde müşteriye daha iyi bir hizmet sunar, teknik servis ekibini daha iyi yönlendirirsiniz. Tekrarlayan görevlerinizi şablon olarak kaydedebilir ve hızlıca görev atamalarını yapabilirsiniz.

Peptask ile işletmenizde yetkisi olan tüm teknik servis ekibinin istediği zaman istediği yerden görevlere erişimini sağlayın!

Teknik servis çalışanları arasında iletişimi kolaylaştıran bu çözümler işletmenizin hem iş gücünü hem de zamanı verimli kullanmasını sağlar. Tüm detayları görüntüleyebilecekleri ortak bir iş alanı sağlanırsa ve teknik servis ekibi görevlerini adım adım takip ederse operasyonlarınızı daha verimli yönetirsiniz. Farklı bölgelerde bulunan şubelerinizi tek merkezden yönetip teknik servis çalışanlarınızı görevlendirip zaman yönetimini de çok iyi bir şekilde yaparsınız.Kısaca Peptask, görev ve sorumlulukları net olarak belirtebildiğiniz bir operasyon yürütmenize yardımcı olur. Peptask ile ilgili daha fazla bilgi almak için diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayın!

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Çalışan Yönetimi

Şantiyedeki İnşaat Ekiplerinde İletişimi Geliştirmenin 9 Yolu

Yöneticiler, günlük operasyonlarında iletişimin ne kadar önemli olduğunu gözden kaçırırlar. Çalışanlarınız, yöneticiler ve iş arkadaşlarıyla iletişim kuracak araçlara sahip değilse, güvensiz ve üretken olamazlar.İnşaat, çalışanlarınız için

Çalışan Yönetimi

İşletmeniz İçin Doğru Seçim: Peptask

Bir işletme sahibine, “Sizin için en zor olan ve tamamlamanız için çok zaman alan görev nedir?” Muhtemelen, yöneticilerin %99,99’u bunun çok yönlü bir çalışan programı

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch