Peptask İle Kontrol Listeleri ve Denetim

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

    Pek çok endüstri, işlerini dahil etmek için makinelere güvenir, ancak inşaatta durum böyle değildir. Her şey insanların ve onların bağlantılarıyla bağlantılı. Çoğu inşaat yöneticisi , iletişim, hesap verebilirliği ve şeffaflığı azaltmak için inşaat yazılımına ihtiyaç özelliklerinin farkındadır ve bu nedenle Peptask kullanımına ve ekibinize yardımcı olacaktır. Peptask , inşaat şirketinizin daha etkili olmasına yardımcı olur, kullanım maliyetlerinin yürütülmesine, şeffaflığa izin verir ve hatta en iyi ekip üyelerine, en iyi tüketimine ve daha fazla kullanımına hitap etmeye yardımcı olur. Peptask , her şeyi hızlı, karmaşık ve daha kolay çalışması için sizi dijital çağa taşıyor. Bu sayede çalışanlar ve tüketimi daha mutlu ve verimli oluyor.


İnşaat işletmelerinin Peptask’tan önce karşılaştığı zorluklar: 


Raporların Sonu Olmaması

 • “Sahadan rapor almak, özellikle bir hata yapmışsa, biraz kaos yaratır.”
 • “Yönetim, değerlendirme sonuçlarına göre hemen harekete geçmelidir, ancak eski yöntemlerin kullanılması çok fazla gereksiz strese neden olur ve verimli değildir.
 • “E-posta yoluyla sürü bilgi saklama, bir e-postayı kimin açtığını ve hatta tüm içeriği anladığını bilmemek hiçbir şekilde yardımcı olmuyor.”

Zaman Takımının karmaşıklığı

 • Zaman takibi tüm gününüzü kaybedebilir çünkü sayısız kağıt formu ve çeşitli Excel sayfaları arasında sıkıştırıp kalabilirsiniz.
 • “Bir hata yakalanırsa, çeşitli kullanıcıları aramak için çok zaman harcanır, gün boyu bununla uğraşabilirsiniz.”


Peptask , sıkışık kümelerin kümelerinden gelmenize nasıl yardımcı olur?


Güvenliği ve güvenliği bir konuma getirmek

Güvenlik, inşaat şirketi için önemli bir şey yoktur; bu nedenle, depolama ve standartları yükseltme, Peptask ile sağlama.

 • Hızlı ve kolay depolama : çalışanlar, sahadayken doğrudan rapor verebilir, böylece ilgili memur veya amir, gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde değerlendirebilir ve yanıt verebilir. 
 • Güvenlik dijital kaynakları :  Güvenlik yardımı ile birlikte tüm güvenlik protokollerinin, notların ve kaynakların her zaman anında kullanılabilir olmasını sağlama .
 • Devam eden güvenlik eğitimi  : Yöneticilerin ve güvenlik görevlilerinin, örneğin bir kurs veya sınav gibi, çalışanlarının nasıl ilerlediğini bilmesi gerekir. Ayrıca, gerekli bir oturumu tamamlamayan çalışanlara yardım edilir.

Günlük Kontrol Listeleri ve Raporlar

Günlük operasyonların sürdürülmesi, günlük kullanımlardan gözlemler sürtüşmeleri, bilgi ölçümünü otomatikleştirmeye ve daha iyi bir gözetim elde etmeye yardımcı olan kontrol listelerini ve raporları içerir. İnşaat binalarının Peptask ‘ da oluşturduğu ortak kontrol listelerini ve raporlarını içerir: 

 • Güvenlik Tehlikesi Gözlemi
 • Olay Raporu
 • İş Güvenliği Raporu
 • Güvenlik teftiş formülü (denetçiler için)
 • Onarım Denetimi
 • Güvenlik Denetimi Kontrol Listesi
 • Günlük Vinç Denetimi

    Ayrıca, çalışanlar tarafından kullanılan tüm girişler dijital olarak muhafaza edilen, tanımlanmış bir e-posta adresine gönderilen PDF kopyaları olarak otomatik olarak gönderilebilir ve bir Excel sayfasına aktarılabilir.


Mobil Form ve Kontrol Listelerine Geçmek Neden Önemli ?

Olay raporu formüle ederek, günlük görevlere öncelik vermenize ve operasyonları kolaylaştırmanıza olanak sağlayan dijital çözüm Peptask’tan yararlanabilirsiniz. Bu, evrak gruplarıyla boğulmayacağınız, bunun yerine ulaşacağınız akıllı telefonlardan verimli bir şekilde yürütebileceğiniz sonuca gelir. Hareket halindeyken her şey izlenebilir ve yönetilebilir; dijital kontrol listeleri ve gözlemleri , günlük etkinliklerden gözlemler sürtüşmeleri sırasında, bilgi defterini otomatikleştirmeye ve daha iyi bir gözetime elde tutmaya yardımcı olur.

 • Tehlikeler ve olay raporları hakkında bilgi tanımlı çok kolay. Ayrıca, her şey gerçek zamanlı olarak raporlanır.
 • Sadece fotoğraf ve GPS konumunu ekleyin. Bir resim içeren uzun açıklama uzunlardan kurtulun.
 • Tüm çalışanlar her zaman kontrol listelerine ve formlara erişebilirler.
 • Güncellenmiş bir kontrol listesinin korunması tek bir tıklamayı alır.
 • Tüm ölçülebilir ve güvenli bir şekilde taşıma.
 • Kimin ne yaptığını görebileceği gibi %100 uyumlu hale getirebilir.
 • Olay rapor formlarını istediğiniz gibi düzenli olarak iyileştirin ve özelleştirin.


Mobil Form ve Kontrol Listeleri Kolaylıkları


Cep Telefonundan Anında Erişim

Çalışanlarınız her zaman grupları Peptask ‘ dan depolamanın taşıdığına bağlı kalır, çünkü bunu yapmak uygun ve çok kolay. Masasız çalışanlarınız ne zaman, bir olay veya tehlike hakkında bilgilendirmek için bilgisayarın başında oturacak zamanları olmaz. Doğrudan akıllı telefonlarında mevcut olduğunda, hareket halindeyken her şey elinde olur.

Kullanımı Çok Basit

Uzun bir eğitim sürecinden geçmenize gerek yok, rapor ve form yapmak çok kolay olduğu için çalışanlarınızın onu kullanmak için güdü olacaktır Hiç kimse bir çalıştırmayı nasıl öğreneceğini öğrenerek zaman harcamak istemez, Peptask ile 1 dakika içinde ekibinizi oluşturabilirsiniz.

İletişim Özellikleri

Çeşitli konuşmalar özel veya grup sohbetleri açabildiğiniz için siz ve çalışanlarınız için hiçbir anı kaçırmazsınız. 

Dijital formlar ve Kontrol Listeleri

Bir şablon kullanarak seçim yapın veya kendi kullandığınız dijital formunuzu oluşturun. Bu, formların şirket görünümüne ve hissine benzer olmasını sağlar, böylece çalışanlarınız hataya düşmez .

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Çalışan Yönetimi

Şantiyedeki İnşaat Ekiplerinde İletişimi Geliştirmenin 9 Yolu

Yöneticiler, günlük operasyonlarında iletişimin ne kadar önemli olduğunu gözden kaçırırlar. Çalışanlarınız, yöneticiler ve iş arkadaşlarıyla iletişim kuracak araçlara sahip değilse, güvensiz ve üretken olamazlar.İnşaat, çalışanlarınız için

Çalışan Yönetimi

İşletmeniz İçin Doğru Seçim: Peptask

Bir işletme sahibine, “Sizin için en zor olan ve tamamlamanız için çok zaman alan görev nedir?” Muhtemelen, yöneticilerin %99,99’u bunun çok yönlü bir çalışan programı

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch