Perakende

Perakende İşletmenizi Peptask ile Yönetin !

Peptask uygulaması, ön saflardaki personelinizi yönetmek için mükemmel bir çözümdür.

Perakende İşletmenizi Peptask ile Yönetin !
Peptask yazılım çözümü , ön saflardaki personelinizi yönetmek için mükemmel bir uygulamadır.

Perakende Ekiplerinizi Tek Tıklamayla Aynı Uygulamada Toplayın!

Yinelenen vardiyalar ayarlayın ve çalışanların görevlerini takip edin. Konum, notlar ve medya dosyaları ekleri yüklendiğinde canlı geri bildirim alın.

Günlük süreçleri ve prosedürleri otomatikleştirin. Bir tıklamayla canlı güncellemeler alın. Stok azalmasına neyin neden olduğunu sürekli olarak takip edin ve sorunlu mağazaları belirleyin. Bir sonraki promosyonunuzu veya ürün girişiminizi daha hızlı başlatmak ve daha iyi sonuçlar almak için Peptask’ ın kontrol listelerini kullanın. Tüm mağazalarda tutarlı kaliteyi sağlamak ve marka bilinirliğini artırmak için sahada düzenli denetimler yapın.

Perakende Mağazalarınıza Uyacak Şekilde Kolayca Özelleştirin

Çalışanların çalışma saatlerini takip edin ve zaman yönetimini hızlandırın. Zaman saati uygulamamız son derece kullanıcı dostudur, çalışanların giriş yapması saniyeler ve yöneticilerin zaman çizelgelerini dışa aktarması tek bir tıklama alır.

Perakende Çalışanları için Çevrimiçi Kontrol Listeleri ve Formlar

İş Duyuruları, Sohbet ve Çalışan İstatistikleri

Özel sohbetimiz aracılığıyla her bir çalışana ulaşın veya grup güncellemeleri aracılığıyla iletişim kurun. Ekibinizin uyumlu olduğundan emin olun ve değerli bilgileri yeni çalışanlara dahil etmek için davet kodu gönderip kolayca paylaşın.

Ekibinizin tek tek çalışan istatistiklerini görüp verimliliğinizi arttırın.