İşletmeniz İçin Doğru Seçim: Peptask

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Bir işletme sahibine, “Sizin için en zor olan ve tamamlamanız için çok zaman alan görev nedir?” Muhtemelen, yöneticilerin %99,99’u bunun çok yönlü bir çalışan programı oluşturmak olduğunu söyleyecektir.
 
Mesele şu ki, hala kalem ve kağıt veya sayısız Excel elektronik tablosu gibi eski moda yöntemler kullanıyorsanız, bu görevler daha da zorlaşır.
Görev sürecini otomatikleştirmek, yöneticilere tutarlı sonuçlar sunar, hataları azaltır, maliyetleri düşürür, üretkenliği artırır ve çalışan memnuniyetini artırmaya yardımcı olur.
Neden Peptask mobil yazılımına ihtiyacınız var?
 
  • Çalışan Bağlılığını ve Mutluluğunu Artırın
İhtiyaç ve isteklerini karşılayan bir programla çalışanlarınızı mutlu ederken, şirketinizin düzenli olmasını sağlayın.
Çalışanlarınızla sahadayken doğrudan konuşabilmek için uygulama içi sohbeti kullanın. Ayrıca, çalışanlarınız bir vardiya ile ilgili soruları olduğunda veya değişiklik talep etmeleri gerektiğinde size tek bir tıklamayla kolayca ulaşabilirler. Uygulama aracılığıyla her şeyi yönetin ve iletişimin iki yönlü bir yol olmasını sağlayın. Bu, bağlılığı ve mutluluğu kolayca artırır çünkü çalışanlarınızın size ulaşmak için zorlanmaz.
 
  • Uzaktan Erişim
Bir çalışan, görev takibine 7-24 telefonundan anında ve doğrudan erişime sahip olur. Bu sayede çalışanlar hataları anında yakalayabilir, , izin veya görev değişikliği talep edebilir. Bu etkileşim düzeyi, bir çalışanın memnuniyetini ve üretkenliğini artırmaya yardımcı olur .
Ayrıca bir yönetici olarak, her hafta görevleri oluşturup sonlandırmak için harcadığınız süreyi %50-60 oranında azaltabilirsiniz. Yaklaşan vardiyayla ilgili geri bildirim için günlerce beklemek yerine, çalışanlarla olan tüm karşılıklı görüşmeler hızlı ve anında gerçekleşir.
  • Program Değişikliklerinden Haberdar Olun
Halihazırda oluşturduğunuz bir programı değiştirmek, özellikle daha eski planlama yöntemleri kullanıyorsanız bunları değiştirmek kargaşaya neden olabilir. Ancak Peptask gibi bir çevrimiçi çözüm kullandığınızda bu sorunlarınızdan kaçınabilirsiniz.
Tekli, çoklu görevleri oluşturup düzenlemeye ve geçen haftanın görevlerini kopyalamaya kadar her şey tek bir tıklamayla yapılır. Ayrıca, her değişiklik yaptığınızda, herkes en son güncellemeleri içeren bir bildirim alır.
 
  • Her Görev İçin Kolayca Bilgi Ekleyin
Metin, video ve resim yüklemeyi de içerebilen görevlerle çalışanlarınızdan kolayca geri bildirim alın. Tüm notları ve durum güncellemelerini zaman çizelgesinde bulmak kolaydır ve her göreve iliştirilir; kontrol paneliniz aracılığıyla güvenli bir şekilde erişilebilir, düzenli ve belgelenmiş olmasını sağlar.
 
  • Anlık Görev Durumu Bildirimleriyle İşinizden Haberdar Olun
Çalışanlarınız çalışırken görev durumlarıyla ilgili güncellemeleri size kolayca bildirebilir, örneğin bir görevi kabul edebilir, reddedebilir, ve tamamlayabilirler. Bu, görev durumunu anlamanızı kolaylaştırır, böylece son teslim tarihlerini karşılamaya ne kadar yakın olduğunuzu ve mevcut bir projede neler olduğunu bilirsiniz.
Hepsinden önemlisi, bir sonraki seviyeye taşımak için GPS ve haritalamadan yararlanın. Bir çalışan her görev güncellemesi gönderdiğinde GPS konumu gözükür, böylece çalışanlarınızın nerede olduğunu ve az önce hangi proje üzerinde çalışıldığını bilmek için harita görünümü aracılığıyla her şeyi görebilirsiniz.
 
  • Kontrol Listeleri ile Denetimi Sağlayın
Çalışanlarınızın raporları, formları, kontrol listelerini, istekleri ve daha fazlasını doğrudan mobil uygulamadan doldurmasını sağlayın.Sonsuz aramaları veya evrakları doldurmayı unutun. Saniyeler içinde herhangi bir formu veya kontrol listesini zahmetsizce oluşturun ve doğrudan çalışanlarınıza gönderin.
 
  • Hepsi Bir Arada
Peptask, her işinize tek ekrandan ulaşmak için başarılı bir uygulamadır. Görev saatlerini gerçek zamanlı olarak izlemek, zaman çizelgelerini yönetmek için GPS ve harita özelliğini kullanın. Denetimi artırmak için kontrol listeleri ve formlar oluşturun, böylece kalem ve kağıttan ve sonsuz Excel elektronik tablolarından kurtulabilirsiniz.Ekibinizin detaylı istatistiklerini inceleyip işlerinizi düzene sokabilirsiniz. Tüm çalışanlar için mesleki becerileri geliştirmek ve yeni işe alınanlar için yenilikçi bir işe alım deneyimi sağlamak için kısa ve kolay eğitim sürecinden yararlanın.
Çalışanlarınızı yönetmek ve iş gücünüz üzerinde tam görünürlük elde etmek için ihtiyacınız olan her şey Peptask’ da mevcuttur.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Çalışan Yönetimi

Şantiyedeki İnşaat Ekiplerinde İletişimi Geliştirmenin 9 Yolu

Yöneticiler, günlük operasyonlarında iletişimin ne kadar önemli olduğunu gözden kaçırırlar. Çalışanlarınız, yöneticiler ve iş arkadaşlarıyla iletişim kuracak araçlara sahip değilse, güvensiz ve üretken olamazlar.İnşaat, çalışanlarınız için

Çalışan Yönetimi

İşletmeniz İçin Doğru Seçim: Peptask

Bir işletme sahibine, “Sizin için en zor olan ve tamamlamanız için çok zaman alan görev nedir?” Muhtemelen, yöneticilerin %99,99’u bunun çok yönlü bir çalışan programı

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch